logo

Full Name (*)

Email (*)

Phone (*)

Country(*)

Company (*)

Your Message

 

Sosyal Komuta Merkezi

Sosyal Medya ve Pazarlama Verilerinizi Semanticum Command Center ile Görselleştirin

Semanticum Command Center göstergeleriyle şirketinizin hem sosyal medya hem de online pazarlama aktivitelerinin içindeki büyük resmi görün. Çalışanlarınızın yeteneklerini güçlendirin ve yenilikçi görsel anlayışımızla müşterilerinizi cezbedin.

image-7-2

Gerçek Zamanlı Reaksiyon

Alabileceğiniz İçgörüler

Semanticum Command Center ile markadan söz edilme oranı, rakiplere göre sektör payı ve trend olan konular gibi markanız için hassas durumları görselleştirip göz önüne serin. Cazip bir görsellikle hazırlanan göstergeler üzerinden gözler önüne serilen bu verilerle çalışanlarınızın daha akılcı iş kararları almasını sağlar.

semantic-analysis-icon-1
Insight

Verilerinizi toplantı odalarında, genel merkezlerde, pazarlama departmanlarında ve yönetim kurulu toplantılarında gösterin.

trend-analysis-icon-1
Çalışanlarınızın Kabiliyetlerini Artırın

Online medya sonuçlarınızı şirketinizin tüm bölümleriyle paylaşın ve herkesin gerçekten anlamlı olan veriye ulaşmasını sağlayın.

competitor-analysis-icon-1
Büyük Verinin Ötesini Görün

Şirketinizin farklı departmanlarını bir araya getirin ve onların birden çok veri kaynağından gelen içgörüden faydalanmasını sağlayın. Çalışanlarınızın daha uyumlu çalışmaları için onları bilgilendirerek cesaretlendirin.

Markanızla Tam Uyumlu Bir Command Center

Semanticum Command Center markanızın ihtiyaçları için tasarlandı. Panellerimizin görselliğini iş yapınıza, sürmekte olan kampanyalarınıza ve kullanmakta olduğunuz veri kaynaklarına göre şekillendiririz.

image-8-1
semantic-analysis-icon-1
Esnek

Semanticum Command Center’ı müşteriye özel tasarım özellikleri ve esnek kurulumuyla markanız için özel bir şekilde yapılandırın.

trend-analysis-icon-1
Müşteriye Özel tasarım ve Markalaşma

Görsel tasarımınızı ve stilinizi markanızın kurumsal kimliğine uyumlu hale getirin ve markanız için etkileyici bir görsellik elde edin.

competitor-analysis-icon-1
Canlı

İnteraktif ve hareketli veriler, tablolar ve konuşmalar dijital platformlardaki imajınızı güçlendirir.

Kendi Deneyiminizi Yaşayın.

TOPLANTI TALEP EDİN