Semanticum Bilişim Sanayi
ve Ticaret A.Ş.'nin faaliyetleri

15 Eylül 2023 tarihi itibarıyla
sona ermiştir.

Semanticum adına bu zamana kadar hizmet vermiş
tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza
katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Semanticum adına bu zamana kadar hizmet vermiş tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kurumsal Sosyal Medya

Şirketiniz için Yapılandırın

Semanticum, etkili bir yayılmadan, kendini başarılı olmaya adamış müşterine hizmetlerine kadar işletmelerin büyük çalışma ekiplerini sosyal medya yönetim platformları içerisinde rahat bir şekilde ölçümleme yapmalarını sağlar.

En anlamlı konuşmaları bularak gerçek zamanlı ve markanız için değerli içgörülere ulaşın. Marka itibarınızı koruyun, rakiplerinizi takip edin, ilişkilerinizi yönetin ve <br>pazarlama stratejilerini geliştirin

Şirketiniz için Semanticum Nasıl Yardımcı Olur?

Marka itibarınızı koruyun

Söz edilme oranlarındaki ani çıkışlar ve duygu değişikliklerinden gerçek zamanlı uyarlarla haberdar olun. Kriz, kontrolden çıkmadan müdahale edip cevap verin.

Hep Trend Olun

Pazarın özellikleri, sektör hakkında sık konuşanların düşünceleri ve trend olan konular hakkında gerçek zamanlı bilgi alın.

Markanın Erişimini Genişletin

Potansiyel hedef kitlenizi bulun. Etkili olanlarını önem sırasına göre tanımlayıp onlarla doğrudan etkileşime ve iletişime geçin.

Özel Yetkilendirmeler

İletilerin girilmesi, yayınlanması ve raporlama izinlerinin bireysel kullanım ya da profil durumu seviyesine göre kusuruz bir şekilde ayarlayın.

Kusursuz işbirliği

Müşteriye özel etiketleme, mesaj onaylama ve gerçek zamanlı güncelleme gibi iş akışı görevlerini kolaylaştırın.

Uyumlu Entegrasyon

Müşterinizin CRM yönetimi anlayışını ve sosyal medya platformlarına ilgisini zenginleştirin.

Semanticum Command Center ile büyük veriyi görsel bir bağlam ile birleştirin.

Sosyal medya anahtar performans göstergelerinizi (KPI) görselleştirin ve gerçek zamanlı olarak çalışanlarınızla paylaşın. Yenilikçi bir görsellikle müşterilerinizi etkileyin ve çalışanlarınızın performansını artırın.

Semanticum, etkili çözümler ve stratejik ortaklık hizmeti sunar.

Ekibimiz, 15 yıllık sektör tecrübesiyle dijital pazarlama faaliyetleri ve halkla ilişkiler stratejilerinizin oluşturulmasına destek vererek başarınızın sürekliliğini sağlar.

Kolay kurulum

Kişiye özel paneller ve eğitimle çalışanlarınızın sorunları erken fark edip hızlı bir şekilde harekete geçmesini sağlayın. Uygulaması ve kullanması kolay bir arayüz.

Ajans hesap yönetimi

Sosyal medyadaki etkinliğinize dair uzmanlarımızdan stratejik danışmanlık hizmeti alın ve çalışanlarınızla müşterilerinizin platformdan en üst düzeyde yararlanmasını sağlayın.

Tam destek

Semanticum müşteri hizmetleri, hedefleriniz için ihtiyacınız olan tam desteği sağlar.

Semanticum’un ajansınıza nasıl yardım edebileceğini öğrenin

Sosyal medya takibiyle hedef kitlenizin hakkınızda neler konuştuğunu öğrenin ve pazarlama stratejilerinizi güçlendirin.