Semanticum Bilişim Sanayi
ve Ticaret A.Ş.'nin faaliyetleri

15 Eylül 2023 tarihi itibarıyla
sona ermiştir.

Semanticum adına bu zamana kadar hizmet vermiş
tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza
katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Semanticum adına bu zamana kadar hizmet vermiş tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sosyal Medya Görselleştirme

Sosyal Medya ve Pazarlama Verilerinizi Semanticum Command
Center ile Görselleştirin

Semanticum Command Center göstergeleriyle şirketinizin hem sosyal medya hem de online pazarlama aktivitelerinin
içindeki büyük resmi görün. Gerçek zamanlı online konuşmalarınızı sizin için daha anlaşılır bir hale getirirken bu konuşmaları, Semanticum
Command Center ile şirket genelinde erişilebilir hale getirin.

Gerçek Zamanlı Reaksiyon Alabileceğiniz İçgörüler

Semanticum Command Center, müşterilerine, sosyal medya hedeflerine ulaşma durumu, markadan söz edilme oranı, rakiplere göre sektör payı, trend olan konular ve daha fazlasını görselleştirip sunar. İlgi çekici bir görsellikle hazırlanan göstergelerdeki ölçümlerle çalışanlarınızın daha akılcı iş kararları almasını sağlayın.

İlgi çekici bir tasarım anlayışıyla hazırlanan göstergelerdeki ölçümler ile çalışanlarınızın daha akılcı iş kararları almasını sağlayın.

İçgörü

Verilerinizi toplantı odalarında, genel merkezlerde, pazarlama departmanlarında ve yönetim kurulu toplantılarında gösterin.

Çalışanlarınıza ilham verin

Online medya sonuçlarınızı şirketinizin tüm bölümleriyle paylaşın ve herkesin gerçekten anlamlı olan veriye odaklanmasını sağlayın.

Büyük verinin ötesini görün

Şirketinizin farklı departmanlarını bir araya getirin ve çalışanlarınızın birden çok veri kaynağından gelen içgörülerden faydalanmasını sağlayarak uyumlu çalışmaları için onları cesaretlendirin.

Markanızla tam uyumlu bir Command Center

Semanticum Command Center, markanız ve ihtiyaçlarınız için tasarlandı. Panellerimizin görselliğini iş altyapınıza, devam eden kampanyalarınıza ve kullandığınız veri kaynaklarına göre şekillendiririz.

Esnek

Semanticum Command Center’ı müşteriye özel tasarım özellikleri ve esnek kurulum şartlarıyla markanız için özel bir şekilde yapılandırıyoruz.

Müşteriye özel tasarım ve markalaşma

Görsel tasarımınızı ve stilinizi markanızın kurumsal kimliğine uyumlu hale getirin ve markanız için etkileyici bir görsellik elde edin.

Canlı

İnteraktif ve hareketli veriler, tablolar ve konuşmalar dijital platformlardaki gerçek zamanlı hareketinizi güçlendirir.

Semanticum’un markanıza nasıl yardım edebileceğini öğrenin.

Sosyal medya takibiyle hedef kitlenizin hakkınızda neler konuştuğunu öğrenin ve pazarlama stratejilerinizi güçlendirin.